logo    ZDRAVÍ PŘÍRODY  medicína východu  Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.....  

O NÁS

Naše firma vznikla v r.1992 a zabývá se, ve spolupráci s Ukrajinskými partnerskými firmami, především obchodováním a výrobou na Ukrajině a v Rusku a exportem i importem zboží do rusky hovořících zemí, a dále do mnoha zemí Evropy, Asie a Číny.

Mezi nejvíce žádané produkty patří hřiby a lesní ovoce buď mražené nebo sušené, z nichž většina má certifikát BIO kvality, dále je to koření, polní plodiny, léčivé byliny, extrakty z bylin, sirupy, různá semena a rostlinné 100% oleje lisované za studena, z nichž nejžádanějším je Rakytníkový olej s obsahem 300 mg karotenoidů dále olej obsahuje 66,9% Omega 6 a 22,3% Omega 9.

Velmi zajímavým a oblíbeným produktem, nejen v Česku a na Ukrajině, ale i v Polsku, Itálii ale především ve skandinávských zemích, jsou tradiční ukrajinské nápoje z březové mízy, buď přírodní, nebo dochucené čistou šťávou z rakytníku, borůvek a brusinek.

Březové nápoje vyrábíme v BIO kvalitě. Veškeré lesní plody jsou sbírány v ekologicky čistých lokalitách Karpat.

brezova stava

Sortiment zboží neustále rozšiřujeme podle poptávky zákazníků. Rovněž přivítáme zájemce o distribuci našich produktů. Na uvedných telefonních číslech dostanete všechny potřebné informace.

Za vaši přízeň vám děkujeme a těšíme se

na další spolupráci.

tel.: +420 777 182 796

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZjlkOG