logo    ZDRAVÍ PŘÍRODY  medicína východu  Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.....  

BEFUNGIN - extrakt ČAGY

Jedná se o extrakt z Rezavce Šikmého, lidově nazývaného čaga, latinsky Innonotus Obliquus. Tento choroš roste nejčastěji na břízách, u nás poměrně vzácně, ale hojný je na Sibiři.

Už při pouhém pohledu na něj je patrná podobnost s novotvarem a ta předznamenává i jeho použití. Čaga se v Rusku úspěšně používá při léčbě nádorových onemocnění, především v zažívacím traktu, ale i dalšich. Pokud se extrakty z Čagy užívají tzv. preventivně, posilují se membrány buněk, které jsou pak mnohem odolnější a riziko vzniku nádoru je nižší.

Rezavec Šikmý obsahuje mnoho biologicky aktivních látek jako polysacharidy, kyselinu čagovou, organické kyseliny, steroidy, melanin, z prvků mangan, kobalt a další.

Složení: vodný extrakt Rezavce Šikmého stabilizovaný lihem

Použití: Befungin velmi příznivě působí na obranyschopnost organismu, je vhodný při potížích v oblasti žaludku, střev, jater a slinivky, při žaludečních a dvanácterníkových vředech, při astmatu a alergiích, usazeninách na plících, snižuje krevní tlak, příznivě působí na kvalitu kůže, má antioxidační a imunomodulační efekt.

Dávkování: připravíme si  roztok  rozmícháním 3 lžiček Befunginu  ve 150 ml  převařené vlažné vody a z  tohoto roztoku  užíváme 1 polévkovou lžíci 2 -3x denně 30 minut  před  jídlem  po dobu 3 - 5 měsíců.

Čaga lihový extrakt - dávkování: 15-20 kapek 2x denně do sklenice vody před jídlem

Řadit podle 
Výrobce 

  ČAGA - Inonotus obliquus Čaga je lidový název
Čaga tablety á 500mg

naše cena 199 Kč


ZjY5M2Mz