logo    ZDRAVÍ PŘÍRODY  medicína východu  Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.....  

Co je Mumio

Mumio je zvláštní látka, která se vyskytuje v jeskyních vysokých hor jako je Kavkaz, Altaj a Tian šan a dodnes není přesně znám jeho původ. Obsahuje více než 26 mikroelementů, 10 kysličníků kovů, 6 aminokyselin, steroidy, fosfolipidy, mnoho vitamínů a řadu éterických, ve vodě rozpustných olejů. Mumio má temně hnědou až černou barvu a specifickou chuť. Je dobře rozpustné ve vodě i v lihu a teplem prstů měkne.

V Rusku je mumio odedávna ceněno pro svoji všestrannou použitelnost a účinnost. Používá se jak vnitřně - rozpuštěné ve vodě, v čaji nebo v mléce. Zevně pak vcelku - kdy se přiloží na ránu nebo vřed, nebo se rozpustí v lihu a slouží k mazání bolavých kloubů, svalů a páteře.

Je ověřeno, že velmi dobře působí i na potíže v dutině ústní jako afty, záněty aj., kdy buď vyplachujeme ústa roztokem mumia nebo na afty rovnou přiložíme ulomený kousek mumia  či tabletu. Pravé mumio poznáme podle toho, že je vždy téměř černé, podobné asfaltu a teplem měkne.

Použití: je vhodné na posílení obranyschopnosti organismu, při zlomeninách a řídnutí kostí, při osteoporóze, působí na kvalitu krve, osvědčilo se i při leukémii, zevně při kožních problémech a poraněních.

Řadit podle 
Výrobce 

  MUMIO 60 tablet Mumio je zvláštní látka, která
Mumio 60 tablet

naše cena 290 KčMUMIO Mumio je zvláštní látka, která se vyskytuje
Mumio 10 g

naše cena 190 Kč  MUMIO 30 tablet Mumio je zvláštní látka, která
Mumio 30 tablet

naše cena 160 Kč


NmY3Y