logo    ZDRAVÍ PŘÍRODY  medicína východu  Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.....  

SIRUPY a VITAMÍNY

Řešení pro období nachlazení, chřipek, kašle a rýmy.

Pokud nechcete hned běžet k lékaři pro nějaké chemické léky a dáte přednost bylinkám, máme tu pro vás hned několik pomocníků.

Nejznámější bylinou je ŠÍPEK, který se odedávna používá na doplnění vitamínu C a zvýšení odolnosti organismu. Cholosas je koncentrát vitamínu C - sirup jehož konzistence se podobá spíše medu než sirupu a který výborně chutná i dětem.

Další oblíbenou bylinou je ECHINACEA, která při pravidelném užívání při prvních příznacích nachlazení nebo chřipky dokáže účinně pomoci, protože obsahuje látky podobné antibiotikům.

Pokud se objeví kašel s obtížným odkašláváním, použijte Lékořici nebo Lékořicový sirup, který umí rozpouštět hleny a spustit jejich vykašlávání a navíc chrání žaludeční sliznici. Další oblíbenou bylinou našich babiček na průdušky je Jitrocel a Černá ředkev, která je dochucená medem pro potlačení jejího výrazného aroma a chuti.

Na celkové posílení imunity, nejen v období chřipek, můžete úspěšně použít i extrakt Eleuterokoku, Mumio nebo Rakytník v jakékoliv podobě.

Myslím, že z naší nabídky si vybere každý to, co mu bude v dané chvíli nejvíce prospěšné......

Řadit podle 
Výrobce 

RODIOLA SIRUP  Rodiola růžová nebo-li Zlatý kořen,
Rodiola růžová sirup

naše cena 185 KčLÉKOŘICOVÝ SIRUP Lékořice je rostlina, jež byla
Lékořicový sirup

naše cena 160 KčMUMIO SIRUP s bylinami Mumio je známé vysokým
Mumio sirup

naše cena 145 KčCHOLOS - šípkový sirup Šípky jsou odedávna
Cholos - Šípkový sirup

naše cena 125 Kč


MTIyZTFmN